Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • The Munsters

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • Sparta

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Samaritan

    ★★½

  • Clerks III

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★★

  • Beast

    ★★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

    ★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Dog

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

  • Scream

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Finch

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Antlers

    ★★★★

  • The Tender Bar

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★