Sort by
  • Halloween Ends

    ★★

  • The Munsters

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Men

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

  • Morbius

    ★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Spin Me Round

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • This Much I Know to Be True

    ★★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★

  • Scream

    ★½

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

  • Cry Macho

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

  • Halloween Kills

    ★½

  • Old Henry

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★