• Beyond Infinity: Buzz and the Journey to Lightyear

    ★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Men

    ★★★½

  • Firestarter

  • My Butt Has a Fever

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

  • The Bubble

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Windfall

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★★

  • BFFs

  • Laser Baby's Day Out

  • The Boys Presents: Diabolical

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Outfit

    ★★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • ASSEMBLED: The Making of Hawkeye

  • Death on the Nile

    ★★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★★

  • Brian and Charles

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

  • Scream

    ★★★½

  • American Underdog

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • National Champions

    ★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★½

  • 'Twas the Fight Before Christmas

    ★★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Pixar 2021 Disney+ Day Special

  • Ciao Alberto

  • Home Sweet Home Alone

  • The Simpsons in Plusaversary

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Come and Learn with Pibby!

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★½