• Jackass 4.5

  • Men

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Chris Distefano: Speshy Weshy

  • The Northman

    ★★★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★½

  • Morbius

  • The Bubble

  • Deep Water

    ★★

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Kanye West: DONDA Experience Performance 2 22 22

  • Turning Red

    ★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • Uncharted

  • Kimi

    ★★★

  • Marry Me

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Jackass Forever

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

  • Fresh

    ★★½

  • The House

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • Death to 2021

    ★½

  • Jimmy Carr: His Dark Material

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Jonas Brothers Family Roast

  • Michael Che: Shame the Devil

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Love Hard

  • Red Notice

    ★½

  • A Man Named Scott

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Antlers

    ★★★

  • The Rescue

    ★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Britney vs. Spears

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★

  • Charlotte

    ★★½

  • Listening to Kenny G

    ★★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • The Humans

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Kate

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★