• Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Marvel's Behind the Mask

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Letters to Satan Claus

    ★★½

  • Hunter Hunter

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Last Blockbuster

    ★★½

  • Monster Hunter

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★★½

  • A Creepshow Animated Special

    ★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★½

  • Run

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Spontaneous

    ★★★★

  • Happy Halloween, Scooby-Doo!

    ★★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • The New Mutants

    ★★

  • Hunted

    ★★★½

  • Rogue

    ★★★

  • Host

    ★★★★

  • Money Plane

    ★½

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★½

  • The Rental

    ★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • Artemis Fowl

    ★½

  • The Wrong Missy

    ★★½

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★½

  • Happy Happy Joy Joy: The Ren & Stimpy Story​

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • His House

    ★★★½

  • Scare Me

    ★★★½

  • My Spy

    ★★★

  • Underwater

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Yummy

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★½

  • Impetigore

    ★★★★

  • The Addams Family

    ★★½

  • The Shed

    ★★★½

  • Scare Package

    ★★★½

  • Doom: Annihilation

    ★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • The Mortuary Collection

    ★★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★½

  • VFW

    ★★★½

  • Random Acts of Violence

    ★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★

  • The Beach House

    ★★

  • Guns Akimbo

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Synchronic

    ★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Sea Fever

    ★★½

  • Blood Quantum

    ★★★½