treyholmes3 has logged 15 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Cloverfield

Cloverfield

2008
×
★★★
Edit this entry  
27
Dirty Work

Dirty Work

1998
×
★★★★
Edit this entry  
26
Harry Potter and the Half-Blood Prince

Harry Potter and the Half-Blood Prince

2009
×
★★½
Edit this entry  
25
Vanilla Sky

Vanilla Sky

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
We're the Millers

We're the Millers

2013
×
★★½
Edit this entry  
23
Harry Potter and the Order of the Phoenix

Harry Potter and the Order of the Phoenix

2007
×
★★½
Edit this entry  
21
Harry Potter and the Goblet of Fire

Harry Potter and the Goblet of Fire

2005
×
★★★
Edit this entry  
19
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

2004
×
★★★½
Edit this entry  
17
Harry Potter and the Chamber of Secrets

Harry Potter and the Chamber of Secrets

2002
×
★★★
Edit this entry  
15
Harry Potter and the Philosopher's Stone

Harry Potter and the Philosopher's Stone

2001
×
★★½
Edit this entry  
13
Seeking a Friend for the End of the World

Seeking a Friend for the End of the World

2012
×
★★★
Edit this entry  
09
Shock Corridor

Shock Corridor

1963
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Dumb and Dumber

Dumb and Dumber

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Right Stuff

The Right Stuff

1983
×
★★½
Edit this entry