• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • South Park: Post COVID

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • Hawkeye

    ★★★★½

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Jim Carrey, America Unmasked

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★½

  • The Card Counter

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • F9

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • South Park Vaccination Special

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

  • Mank

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Human Voice

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★★

  • The New Mutants

    ★★★

  • Class Action Park

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★

  • Live from the Space Stage: A HALYX Story

    ★★★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★★½

  • The Letter Room

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Capone

    ★★★

  • Sputnik

    ★★★★

  • Smiling Friends

    ★★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★½