Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Hypnotic

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Babylon

    ★★★

  • The Elephant Whisperers

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Till

    ★★★★

  • Devotion

    ★★★

  • Viking

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Raymond & Ray

    ★★★

  • Stellar

    ★★★½

  • Riceboy Sleeps

    ★★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • Black Ice

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • No Bears

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • The Inspection

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Saint Omer

    ★★★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Master Gardener

    ★★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Groot's First Steps

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Persuasion

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • The Flying Sailor

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Le Pupille

    ★★★★

  • Broker

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Stars at Noon

    ★★★½

  • Elvis

    ★★½

  • Ice Merchants

    ★★★★½