Sort by
  • Amsterdam

    ★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Bros

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Cinderella

  • Karen

    ★★★★

  • Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

  • Blindman's Buff

  • Echoe of a Punch on the Bone

  • The Voyeurs

    ★★★½

  • Candyman

    ★★½

  • BLACKPINK: The Movie

  • A Room in Town

  • Vivo

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ½

  • Cruella

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ½

  • Jack’s Ride

  • Raya and the Last Dragon

    ★½

  • Tracing Utopia

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

  • Another Round

    ½

  • I Care a Lot

    ★½

  • Shiva Baby

    ★★★★★

  • Your Name Engraved Herein

    ★★

  • The Metamorphosis of Birds

    ★★★½

  • The Father

    ★★★

  • Minari

    ★★★★

  • Zola

    ★★★★½

  • Countdown

  • Saint Maud

  • Knives Out

    ★★★★½

  • White Lie

    ★★

  • The Platform

    ★★★

  • Joker

  • Uncut Gems

  • Instinct

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★

  • Midsommar

  • Ma

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★

  • Vivarium

    ★★

  • Bacurau

    ★★★★

  • Us

    ★★★★

  • Escape Room

    ★★½

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

  • Sunburn

    ★★★½

  • High Life

  • A Simple Favor

    ★★★½

  • Burning

    ★★★★½

  • Shoplifters

    ★★★½

  • Climax

    ★★★★

  • Unfriended: Dark Web

    ★★★★

  • Love, Simon

    ★★½

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★½

  • Searching

    ★★★★½

  • Jigsaw

    ★★★

  • Creep 2

    ★★★★½

  • WC Masculino

    ★★★★★

  • What Happened to Monday

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★½