• The Funhouse

    ★★½

  • The Strange Color of Your Body's Tears

    ★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★

  • Black Box

    ★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • The Night House

    ★★★★

  • Dead & Buried

    ★★★

  • High Tension

    ★★★★

  • Dumbo

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Slaxx

    ★★★

  • Jakob's Wife

    ★★★

  • Gonjiam: Haunted Asylum

    ★★★

  • Bad Hair

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Nine Perfect Strangers

    ★★★½

  • The Vigil

    ★★★½