Sort by

Troy has logged 10 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Luca

Luca

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Unhinged

Unhinged

2020
×
★★½
Edit this entry  
24
Laurence Anyways

Laurence Anyways

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Loki

Loki

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Strike

Strike

1925
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Mother

Mother

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Tom at the Farm

Tom at the Farm

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Battleship Potemkin

Battleship Potemkin

1925
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★★
Edit this entry