Sort by
  • Poison

    ★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★★

  • The Creator

    ★★★★★

  • Saw X

    ★★★★★

  • Spy Kids: Armageddon

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • Dark Asset

    ★★★

  • Reptile

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★

  • King of Killers

    ★★★

  • Zombie Town

    ★★★

  • All Fun and Games

    ★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★★

  • The Retirement Plan

    ★★★

  • Retribution

    ★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • The Engineer

    ★★★

  • Inside Man

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Heart of Stone

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★★★

  • The Passenger

    ★★★

  • The Collective

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • The Beanie Bubble

    ★★★

  • Fear the Night

    ★★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★★

  • The Flood

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • The Out-Laws

    ★★½

  • Hidden Strike

    ★★★½

  • The Dive

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • God Is a Bullet

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • The Flash

    ★★★★

  • Maggie Moore(s)

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • Kandahar

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • The Roundup: No Way Out

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★★½

  • Fool's Paradise

    ★★

  • White Men Can't Jump

    ★★★

  • The Mother

    ★★★

  • Kill Her Goats

    ★½

  • Robots

    ★★½

  • Mother, May I?

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • The Covenant

    ★★★★

  • Knights of the Zodiac

    ★★★½

  • Ghosted

    ★★★½

  • Mafia Mamma

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Surrounded

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Malum

    ★★★

  • Simulant

    ★★★