Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Saw X

    ★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Sound of Freedom

    ½

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Smile

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Nope

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Men

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Louis Theroux's Forbidden America

    ★★★★★

  • Fire of Love

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ½

  • Father Christmas Is Back

    ½

  • Encanto

    ★★★½

  • The Black Phone

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • He's All That

    ½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Cruella

    ½

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Moxie

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • We're All Going to the World's Fair

  • Music

    ½

  • Alex Wheatle

    ★★★★

  • Lovers Rock

    ★★★★½

  • Mank

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Red, White and Blue

    ★★★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • Run Hide Fight

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ½

  • You Should Have Left

    ★★

  • Sputnik

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Onward

    ★★½

  • Disclosure

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★½