• People You May Know

    ★★★

  • In My Room

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Strasbourg 1518

    ★★

  • Greyhound

    ★★

  • The Dakota Entrapment Tapes

    ★★★

  • Twisted Twin

    ★★

  • Delivered

    ★★

  • Drive Me to the End

    ★★

  • Deadly Mile High Club

    ★★

  • A Perfect Plan

    ★★

  • Atlanta's Missing and Murdered: The Lost Children

    ★★★★

  • Art Paul of Playboy: The Man Behind the Bunny

    ★★★

  • The Windermere Children

    ★★

  • Relic

    ★★

  • On the Record

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Apiyemiyekî?

    ★★★

  • 32 Malasana Street

    ★★

  • My Spy

    ★★

  • Midnight Kiss

    ★★

  • Susan Hill's Ghost Story

    ★★

  • Narco Soldiers

    ★★

  • Christmas in the Highlands

    ★★

  • Hard Night Falling

    ★★

  • Canadian Strain

    ★★

  • A Nasty Piece of Work

    ★★

  • The Gentlemen

    ★★

  • Spies in Disguise

    ★★★

  • 1917

    ★★

  • The Courier

    ★★

  • Go Fish

    ★★

  • Grand Isle

    ★★

  • Charlie's Angels

    ★★

  • Noelle

    ★★★

  • Imitating Life - The Audacity of Suzanne Heintz

    ★★★

  • John Fogerty: 50 Year Trip - Live at Red Rocks

    ★★★★

  • Primal

    ★★

  • Playing with Fire

    ★★

  • Martin Margiela: In His Own Words

    ★★

  • Acceleration

    ★★

  • Margaret Atwood: A Word After a Word After a Word Is Power

    ★★★

  • Pilgrim

    ★★

  • Hillary: Ocean to Sky

    ★★

  • The Fall

    ★★

  • 21 Bridges

    ★★

  • Expedition Amelia

    ★★★

  • Up From the Streets - New Orleans: The City of Music

    ★★★

  • Somebody Up There Likes Me

    ★★★

  • Earthquake Bird

    ★★

  • Cleanin' Up the Town: Remembering Ghostbusters

    ★★★

  • Uncanny Annie

    ★★

  • Palm Swings

    ★★

  • Gemini Man

    ★★

  • Descent into the Maelstrom

    ★★★

  • 10 Minutes Gone

  • Ride Like a Girl

    ★★

  • 3 Bears Christmas

    ★★

  • Bare Knuckle Brawler

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★★

  • Lynn + Lucy

    ★★★

  • The Endless Trench

    ★★

  • The Wave

    ★★

  • Toxic Beauty

    ★★★

  • The Wedding Year

    ★★

  • In the Tall Grass

    ★★

  • Random Acts of Violence

    ★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★

  • The Beach House

    ★★★

  • Candy Corn

    ★★

  • Tall Girl

    ★★