Sort by
  • The Batman

    ★★★★½

  • Kimi

    ★★★

  • Uncharted

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Dear Evan Hansen

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

  • Black Widow

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★★½

  • Cruella

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Coming 2 America

    ★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • The Little Things

    ★★★

  • News of the World

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Let Them All Talk

    ★★★★½

  • Monster Hunter

    ★★★½

  • The Prom

    ★★

  • Nate: A One Man Show

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Mank

    ★★★★

  • Holidate

    ★★★

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Run

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Spontaneous

    ★★★½

  • On the Rocks

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★½

  • One Night in Miami...

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • The New Mutants

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★½