Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Carl's Date

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Bama Rush

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fool's Paradise

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • Champions

    ★★★

  • Inside

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Plane

    ★★★

  • This Place Rules

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Falling for Christmas

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Blonde

    ½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Clerks III

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Prey

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • Lightyear

    ★½