• Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • The Hand of God: Through the Eyes of Sorrentino

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★½

  • Squid Game

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • The Hand of God

    ★★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★

  • Sessizlik

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The French Dispatch

  • Bergman Island

    ★★★★

  • Jackass Shark Week

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Annette

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

  • Four Roads

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★

  • Save Ralph

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • The Dig

    ★★★

  • Stuck Apart

    ★★★

  • Mank

    ★★½

  • Soul

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • Tenet

    ½

  • #Alive

    ★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★

  • Scoob!

  • The English Game

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • The Weeknd: After Hours

  • The Invisible Man

    ★★

  • Night on Earth

  • The Father

    ★★★★½

  • Minari

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ½

  • Promising Young Woman

    ½

  • Rise of Empires: Ottoman

  • Comidark Films 2: The Pawn

  • Comidark Films 2: Insane

  • Karakomik Filmler 2

    ★★

  • Dracula

    ★½

  • Little Women

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • 1917

    ★★★½

  • Pocket Hercules: Naim Suleymanoglu

    ★½

  • Recep Ivedik 6

    ½

  • Klaus

    ★★★½

  • You've Got Murder

    ★★½

  • Dancing with the Birds

  • Comidark Films: In Between

  • Comidark Films: The Getaway

  • Karakomik Filmler

    ★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★

  • The Irishman

    ★★½

  • Fractured

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★½