• Nope

    ★★★★★

  • Machine Gun Kelly's Life In Pink

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Senior Year

    ★★★

  • Deep Water

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★★

  • Look At Me: XXXTENTACION

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • Kimi

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Most Wanted Santa

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • South Park: Post COVID

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★

  • Red Notice

  • Squid Game

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Vacation Friends

    ★★★

  • The Voyeurs

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • F9

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★

  • Weezer: OK Human Live with the L.A. Philharmonic + Y.O.L.A.

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • South Park Vaccination Special

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Audrey

    ★★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Holidate

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • South Park: The Pandemic Special

  • Mangrove

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Tenet

  • Project Power

    ★★

  • An American Pickle

    ★★★

  • The Stunt Double

  • Hamilton

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • 8:46

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • The Lovebirds

    ★★

  • Scoob!

    ★★★

  • Rhubarb