• 6 Underground

  • The Highwaymen

  • Aquaman

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★½

  • Bright

    ½

  • The Hitman's Bodyguard

    ★★★

  • The Meyerowitz Stories (New and Selected)

    ★★½

  • Dangal

    ★★★★

  • The Hateful Eight

    ★★★★½

  • Ant-Man

    ★★★

  • Black Swan

    ★★★★

  • Blood and Bone

    ★★★

  • Braveheart

    ★★★½

  • The Blues Brothers

    ★★★½

  • A Clockwork Orange

    ★★★★½