Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
02
Godzilla vs. Hedorah

Godzilla vs. Hedorah

1971
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Bratz: Super Babyz

Bratz: Super Babyz

2007
×
Read the review Edit this entry  
31
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Bratz Passion 4 Fashion Diamondz

Bratz Passion 4 Fashion Diamondz

2006
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Chernobyl

Chernobyl

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
You've Got Mail

You've Got Mail

1998
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Hands on a Hardbody: The Documentary

Hands on a Hardbody: The Documentary

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Toxic Avenger

The Toxic Avenger

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Ween: Live in Chicago

Ween: Live in Chicago

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Oily Maniac

Oily Maniac

1976
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Look Who's Talking

Look Who's Talking

1989
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Look Who's Talking Too

Look Who's Talking Too

1990
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Get Squirrely

Get Squirrely

2015
×
Read the review Edit this entry  
27
Garfield: A Tail of Two Kitties

Garfield: A Tail of Two Kitties

2006
×
Read the review Edit this entry  
26
Shark Tale

Shark Tale

2004
×
Read the review Edit this entry  
26
Shark Tale

Shark Tale

2004
×
Read prior review Edit this entry  
17
Mariah Carey's All I Want for Christmas Is You

Mariah Carey's All I Want for Christmas Is You

2017
×
Read the review Edit this entry  
10
The Nightingale

The Nightingale

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Hail Satan?

Hail Satan?

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Little Nicky

Little Nicky

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Joker

Joker

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Last House on the Left

The Last House on the Left

1972
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
Miss Violence

Miss Violence

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
A Muppet Family Christmas

A Muppet Family Christmas

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Cats

Cats

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Sick: The Life and Death of Bob Flanagan, Supermasochist

Sick: The Life and Death of Bob Flanagan, Supermasochist

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry