Sort by
  • The Tomorrow War

  • Fatherhood

    ½

  • Homunculus

    ★★★

  • Speravo de morì prima

  • Tom & Jerry

  • Skylines

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Burn the Witch

    ★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★

  • Il regno

    ★★★½

  • The Last Dance

    ★★★½

  • Mulan

    ★½

  • The Call of the Wild

    ★½

  • Palm Springs

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • The Turning

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★

  • Watchmen

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★

  • Code 8

    ★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★

  • Guns Akimbo

    ★★½

  • The King

    ★★½

  • Joker

    ★★½

  • The Lion King

    ½

  • Annabelle Comes Home

    ★★½

  • Men in Black: International

  • Dark Phoenix

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★★★

  • Aladdin

    ★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★

  • Avengers: Endgame

    ★★

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★½

  • Polar

    ★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★

  • Smallfoot

    ★½

  • Johnny English Strikes Again

    ★★

  • The Predator

    ★★

  • Christopher Robin

    ★★★½

  • Extinction

    ★★

  • Uncle Drew

    ★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★

  • Ocean's Eight

  • Solo: A Star Wars Story

    ★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★½

  • Rampage

    ★★

  • Ready Player One

    ★★

  • Z-O-M-B-I-E-S

    ½

  • Peter Rabbit

    ★★½

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★½

  • Bright

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Paddington 2

    ★★★

  • Justice League

    ★★

  • Beyond Skyline

  • The Babysitter

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★

  • Sharknado 5: Global Swarming

    ★½

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

    ★½

  • Dunkirk

    ★★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★½

  • Annabelle: Creation

    ★★½

  • Transformers: The Last Knight

  • Despicable Me 3

    ★★

  • Okja

    ★★½

  • Wonder Woman

    ★★★½