ciara has logged 22 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Ruby Sparks

Ruby Sparks

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Little Miss Sunshine

Little Miss Sunshine

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Ruby Sparks

Ruby Sparks

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Okja

Okja

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
24
Little Miss Sunshine

Little Miss Sunshine

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Little Miss Sunshine

Little Miss Sunshine

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Mean Girls

Mean Girls

2004
×
★★★★
Edit this entry  
19
There Will Be Blood

There Will Be Blood

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Prisoners

Prisoners

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Australian Psycho

Australian Psycho

2016
×
Read the review Edit this entry  
17
The Social Dilemma

The Social Dilemma

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Twilight Saga: Eclipse

The Twilight Saga: Eclipse

2010
×
Read the review Edit this entry  
12
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
How to Be

How to Be

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Twilight Saga: New Moon

The Twilight Saga: New Moon

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Twilight

Twilight

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Remember Me

Remember Me

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Cosmopolis

Cosmopolis

2012
×
★★
Edit this entry  
05
The Haunted Airman

The Haunted Airman

2006
×
Edit this entry  
05
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry