Sort by
  • Wish

    ★★★½

  • Generation Wembley

    ★★★★

  • Bodies

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★★

  • Muzzle

    ★★★

  • The Nun II

    ★★★

  • The Killer

    ★★★

  • Vacation Friends 2

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Fast X

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★½

  • Star Wars: Visions – The Pit

    ★★★

  • Star Wars: Visions – The Bandits of Golak

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – The Spy Dancer

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – Aau's Song

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – Journey to the Dark Head

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – I Am Your Mother

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – In the Stars

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – Screecher's Reach

    ★★★★½

  • Star Wars: Visions – Sith

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • The Swarm

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Sun and Concrete

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Stephen Curry: Underrated

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • The Deepest Breath

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • You People

    ½

  • Plane

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Oskar's Dress

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • Die Innenministerkonferenz

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Troll

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★

  • Strange World

    ★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★★

  • Pickman's Model

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Prey for the Devil

    ★★½

  • Sean Connery vs James Bond

    ★★★½