Sort by
  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Killer Sally

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Anthrax Attacks: In the Shadow of 9/11

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★

  • The Most Hated Man on the Internet

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★★

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★★

  • Morbius

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Daft Punk:

  • Ali Wong: Don Wong

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Nicole Byer: BBW (Big Beautiful Weirdo)

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Single All the Way

    ★★★

  • Mo Amer: Mohammed in Texas

    ★★★½

  • ULTRAPOP: Live at the Masonic

  • LuLaRich

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Untold: Crime & Penalties

    ★★★½

  • Untold: Deal with the Devil

    ★★★★

  • Hellbender

    ★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★½

  • Mad God

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Lamb

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Twenty One Pilots: Livestream Experience

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Creating The Queen's Gambit

    ★★★

  • Pretend It's a City

    ★★★★½

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★

  • James Acaster: Cold Lasagne Hate Myself 1999

  • P O R T A L S

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Murder on Middle Beach

    ★★★★½

  • Mank

    ★★★

  • My Dad's Christmas Date

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • Soul

    ★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★

  • Coven

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • PVT Chat

    ★★★

  • Black Is King

    ★★★★

  • An American Pickle

    ★★★