Sort by
  • AUTOMATON

  • Medicament Never Stop Never Stopping

  • Pearl

    ★★★★

  • Fall

    ★★½

  • Day Shift

    ★★½

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Hers

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Anamnesis

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Men

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Beware of the Ghost/Demon

  • I don't know if I'll get home

  • Mary

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Friend

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Morbius

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

    ★★★★★

  • The Outfit

    ★★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Breaking

    ★★★★

  • Sex Appeal

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • Our Burning Infinity

  • The King's Man

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Dark Pavement

  • West Side Story

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • The Nailhitter

  • Sing 2

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Eternals

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • He's All That

    ½