Sort by
  • Boston Strangler

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Champions

    ★★★

  • We Have a Ghost

    ★★

  • Inside

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Sharper

    ★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Pathaan

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • You People

    ★★

  • Plane

    ★★★

  • House Party

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★

  • Darby and the Dead

    ★★★

  • Emancipation

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Something from Tiffany's

    ★★½

  • Spoiler Alert

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Christmas with You

    ★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★½

  • Strange World

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Spirited

    ★★★½

  • Slumberland

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Prey for the Devil

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Rosaline

    ★★★½

  • My Father's Dragon

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • Till

    ★★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Lou

    ★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Devotion

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Alice, Darling

    ★★★

  • Sick

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★½