Sort by
  • Chelsea Handler: Revolution

    ★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★½

  • Strange World

    ★★½

  • The 1975 'At Their Very Best' Live from Madison Square Garden

    ★★★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★½

  • Significant Other

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Smile

    ★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • My Policeman

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★

  • Bros

    ★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★

  • White Noise

    ★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Fall

    ★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

    ★½

  • They/Them

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Girl in the Picture

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Men

    ★★★

  • The Staircase

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

  • Choose or Die

    ★★

  • The Northman

    ★★★½

  • The Girl from Plainville

    ★★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★

  • Incantation

    ★★★

  • Ambulance

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Deadstream

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Cat Burglar

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Marry Me

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Resurrection

    ★★½

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★