Sort by
  • My Blade is Fury

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★★½

  • Saw X

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Sound of Freedom

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • The Flash

    ★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Kandahar

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ★★★

  • BLEACH

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Hypnotic

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Creed III

    ★★★

  • Behold

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Plane

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • The Murmuring

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • The Outside

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★

  • Prey for the Devil

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Black Adam

  • The Greatest Lie Ever Sold: George Floyd and the Rise of BLM

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★

  • The Kingdom: Exodus

    ★★★★★

  • Smile

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Sisu

    ★★★

  • Blonde

    ★★★★★

  • The 101 Scariest Horror Movie Moments of All Time