Sort by
  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Fast X

  • Fool's Paradise

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Movie Theater Massacre

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★

  • 65

    ★★★

  • BlackBerry

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Plane

    ★★★

  • Babylon

    ★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Empire of Light

    ★★

  • Pearl

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Godland

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Men

    ★½

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • The Contractor

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Fistful of Vengeance

    ★★

  • Uncharted

  • Kimi

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • God's Country

    ★★★★

  • Scream