Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★★

  • Bros

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Blonde

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Spiderhead

  • Lightyear

    ★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

  • Love, Death & Robots: Jibaro

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Men

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★★

  • Senior Year

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Better Nate Than Ever

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★★★

  • We Met in Virtual Reality

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★

  • The House

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Death to 2021

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Finch

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Night Teeth

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Antlers

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★

  • Wolf

    ★★½