• Saw

    ★★★

  • Mainstream

    ★★★

  • Palo Alto

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★★

  • Dr. Horrible's Sing-Along Blog

    ★★★

  • Blue

    ★★★★★

  • The Social Network

    ★★★★½

  • Amélie

    ★★★★½

  • Fargo

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Suspiria

    ★★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★★