Sort by
  • The Greatest Night in Pop

    ★★★

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★½

  • Silent Night

    ★★

  • The Marvels

    ★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★½

  • The Puppetman

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★

  • Saw X

    ★★½

  • The Continental: From the World of John Wick

    ★★★½

  • The Creator

    ★★½

  • When Evil Lurks

    ★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • The Sacrifice Game

    ★★★½

  • ROMI

    ★★

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Red Rooms

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Mayhem!

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Suitable Flesh

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Vincent Must Die

    ★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Quasi

  • Renfield

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • The Wrath of Becky

    ★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★

  • 65

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Plane

    ★★½

  • Scare Package II: Rad Chad’s Revenge

    ★★

  • The Big 4

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Strange World

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★½

  • The Murmuring

    ★★

  • The Viewing

    ★★★½

  • Werner Herzog: Radical Dreamer

    ★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★★

  • Pickman's Model

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★½