• The Curse of Humpty Dumpty

  • Jason Rising

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • The Ballerina

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Nate Bargatze: The Greatest Average American

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Jakob's Wife

    ★★½

  • Phobias

    ★½

  • Brian Regan: On the Rocks

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • Tentacles

    ★½

  • OnlyFans: Selling Sexy

    ★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • All My Friends Are Dead

    ★★½

  • Death to 2020

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★½

  • Black Pumpkin

    ★★

  • Castle Freak

    ★★½

  • The Orange Years: The Nickelodeon Story

    ★★★★

  • 69: The Saga of Danny Hernandez

    ★★

  • Wheels of Fortune

    ★★★

  • Wet Willy

    ★★½

  • A Creepshow Animated Special

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Missing

    ★½

  • The Lake

    ★½

  • First Date

    ★★½

  • This Old House

    ★½

  • Holy Calamavote | A Special Performance by Run The Jewels

    ★★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★½

  • Old Maid

    ★★

  • Trouble

    ★★

  • Thirst

    ★★★

  • Special Delivery

    ★★½

  • Books of Blood

    ★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • Retreat

    ★★

  • Clock

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ★½

  • Eye Exam

    ★★½

  • Devil Vac

    ★★½

  • Visible

    ★★★

  • Reborn

    ★★

  • Me.N.A.

    ★½

  • Bloodthirsty

    ★★

  • Baby

    ★½

  • Summoned

    ★★½

  • Costume Change

    ★★★

  • Landline

    ★★

  • NYX

    ★½

  • Stray

    ★★

  • The Mime

    ★★★

  • Creat(e)ure

    ★★

  • Jane

    ★★

  • Rent-A-Pal

    ★½

  • The Devil All the Time

    ★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★

  • The Killing of Breonna Taylor

    ★★★½

  • The Binge

    ★★½

  • Guest

    ★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★★

  • Don't Peek

    ★★½