tyreehoffman has logged 365 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Blood Pi

Blood Pi

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Halloween at Aunt Ethel's

Halloween at Aunt Ethel's

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Black Pumpkin

Black Pumpkin

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Camp Cold Brook

Camp Cold Brook

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
I'll Always Know What You Did Last Summer

I'll Always Know What You Did Last Summer

2006
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Homewrecker

Homewrecker

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Mirror of Death

Mirror of Death

1988
×
Read the review Edit this entry  
21
One of Us

One of Us

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
30 Days of Night

30 Days of Night

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
R.L. Stine's Monsterville: The Cabinet of Souls

R.L. Stine's Monsterville: The Cabinet of Souls

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Bad Reputation

Bad Reputation

2007
×
Read the review Edit this entry  
18
The Ballerina

The Ballerina

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Fanboys

Fanboys

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Jennifer's Body

Jennifer's Body

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Curse of Humpty Dumpty

The Curse of Humpty Dumpty

2021
×
Read the review Edit this entry  
16
Halloween Party

Halloween Party

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Open 24 Hours

Open 24 Hours

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
The Hills Have Eyes

The Hills Have Eyes

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Friday the 13th

Friday the 13th

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Freddy vs. Jason

Freddy vs. Jason

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Jason X

Jason X

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Jason Goes to Hell: The Final Friday

Jason Goes to Hell: The Final Friday

1993
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan

Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Friday the 13th Part VII: The New Blood

Friday the 13th Part VII: The New Blood

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Friday the 13th Part VI: Jason Lives

Friday the 13th Part VI: Jason Lives

1986
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Friday the 13th: A New Beginning

Friday the 13th: A New Beginning

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Friday the 13th: The Final Chapter

Friday the 13th: The Final Chapter

1984
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Friday the 13th Part III

Friday the 13th Part III

1982
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Friday the 13th Part 2

Friday the 13th Part 2

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Friday the 13th

Friday the 13th

1980
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Primal Screen

Primal Screen

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Scream, Queen! My Nightmare on Elm Street

Scream, Queen! My Nightmare on Elm Street

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Crystal Lake Memories: The Complete History of Friday the 13th

Crystal Lake Memories: The Complete History of Friday the 13th

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Trees Have Eyes

The Trees Have Eyes

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
07
Suck

Suck

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Case 39

Case 39

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Bloodthirsty

Bloodthirsty

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Pineapple Express

Pineapple Express

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Green Lantern

Green Lantern

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
VFW

VFW

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Lifeforce

Lifeforce

1985
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Creep 2

Creep 2

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Creep

Creep

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Fun with Dick and Jane

Fun with Dick and Jane

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Poltergeist

Poltergeist

1982
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Candyman: Day of the Dead

Candyman: Day of the Dead

1999
×
★½
Read the review Edit this entry  
31
Candyman: Farewell to the Flesh

Candyman: Farewell to the Flesh

1995
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
Candyman

Candyman

1992
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Young Adult

Young Adult

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
Bad Teacher

Bad Teacher

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry