• Hustle

    ★★★½

  • Bill Burr Presents: Friends Who Kill

    ★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★½

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★½

  • Men

    ★★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Katt Williams: World War III

  • Christina P: Mom Genes

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Chris Distefano: Speshy Weshy

    ★★★

  • YANNIS PAPPAS - Mom Love

    ★★½

  • David Spade: Nothing Personal

    ★★★

  • Ronny Chieng: Speakeasy

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★

  • Look At Me: XXXTENTACION

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★

  • Chappelle's Home Team - Earthquake: Legendary

    ★★★★

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Jim Gaffigan: Comedy Monster

    ★★★

  • O Night Divine

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★½

  • Michael Che: Shame the Devil

    ★★★

  • Juice WRLD: Into the Abyss

    ★★★★

  • The Making of Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • A Man Named Scott

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Theo Von: Regular People

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Guilty

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Boiling Point

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Zeros and Ones

    ★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★★½