Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Class Action Park

Class Action Park

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Apocalypse Now

Apocalypse Now

1979
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Source Code

Source Code

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
House of 1000 Corpses

House of 1000 Corpses

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Joel Kim Booster: Psychosexual

Joel Kim Booster: Psychosexual

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
X

X

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Searching

Searching

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
10 Things I Hate About You

10 Things I Hate About You

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Nope

Nope

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Black Phone

The Black Phone

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Three Deaths of Marisela Escobedo

The Three Deaths of Marisela Escobedo

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Adventureland

Adventureland

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Bill Burr: Live at Red Rocks

Bill Burr: Live at Red Rocks

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Art of Flight

The Art of Flight

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Dogtown and Z-Boys

Dogtown and Z-Boys

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Clerks II

Clerks II

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Blindspotting

Blindspotting

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
mid90s

mid90s

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Clueless

Clueless

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Blackfish

Blackfish

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Minions: The Rise of Gru

Minions: The Rise of Gru

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Minions

Minions

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Skate Kitchen

Skate Kitchen

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Empire Records

Empire Records

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Pitch Perfect 2

Pitch Perfect 2

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Adam Sandler: 100% Fresh

Adam Sandler: 100% Fresh

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Bill Burr: Walk Your Way Out

Bill Burr: Walk Your Way Out

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Yannis Pappas: Mom Love

Yannis Pappas: Mom Love

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Mark Normand: Out To Lunch

Mark Normand: Out To Lunch

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Pitch Perfect

Pitch Perfect

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Mallrats

Mallrats

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Hasan Minhaj: Homecoming King

Hasan Minhaj: Homecoming King

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Everybody Wants Some!!

Everybody Wants Some!!

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Everybody Wants Some!!

Everybody Wants Some!!

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Bo Burnham: The Inside Outtakes

Bo Burnham: The Inside Outtakes

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Dazed and Confused

Dazed and Confused

1993
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Mystery Team

Mystery Team

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Norm Macdonald: Nothing Special

Norm Macdonald: Nothing Special

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Bill Burr Presents: Friends Who Kill

Bill Burr Presents: Friends Who Kill

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Hustle

Hustle

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Fractured

Fractured

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Bert Kreischer: Hey Big Boy

Bert Kreischer: Hey Big Boy

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Ricky Gervais: SuperNature

Ricky Gervais: SuperNature

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Bert Kreischer: The Machine

Bert Kreischer: The Machine

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Bert Kreischer: Secret Time

Bert Kreischer: Secret Time

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry