• Extraction

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★★

  • No Chance

    ★★★★★

  • Point Break

    ½

  • Fast Five

    ★★★★★

  • The Tracker

    ★★★★★

  • The Way of the Gun

    ★★★★★

  • Double Team

    ★★★★★

  • Hawk's Vengeance

    ★★★★★

  • On Deadly Ground

    ★★★★★

  • Under Siege

    ★★★★★

  • Point Break

    ★★★★★

  • Terminator 2: Judgment Day

    ★★★★★

  • The Perfect Weapon

    ★★★★★

  • Die Hard

    ★★★★★

  • Bloodsport

    ★★★★★

  • Cobra

    ★★★★★

  • Club Life

    ★★★★★

  • Commando

    ★★★★★

  • Invasion U.S.A.

    ★★★★★

  • The Terminator

    ★★★★★

  • Lone Wolf McQuade

    ★★★★★