Sort by
  • M3GAN

    ★★★½

  • Smile

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Look Both Ways

  • Not Okay

    ★★★½

  • They/Them

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Jackass 4.5

  • Crush

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Freshman Year

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

  • Licorice Pizza

  • All Too Well: The Short Film

  • Squid Game

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Project Pay Day

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Fallout

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Long Toast

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • The Craft: Legacy

    ★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★½

  • Run

    ★★★

  • Hubie Halloween

  • Unpregnant

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★★

  • If Anything Happens I Love You

  • Hamilton

  • The Three Men You Meet at Night

  • Bath Tub

  • Rhubarb

  • Hollywood

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Lamp Life

  • Spree

    ★★★½

  • Model Citizen

  • Black Christmas

    ★½

  • The Addams Family

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Ride

  • 3 from Hell

    ★★½

  • Saint Maud

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★★½

  • It Chapter Two

  • 47 Meters Down: Uncaged

  • Scary Stories to Tell in the Dark

  • Ready or Not

    ★★★★½

  • Phoebe

  • The Lion King

  • Child's Play

    ★½

  • Toy Story 4

    ★★★½