• Green Room

    ★★★★

  • Drag Me to Hell

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Scream 4

    ★★★

  • Scream 3

    ★★★

  • Scream 2

    ★★★½

  • An American Werewolf in London

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • Gladiator

    ★★★★

  • The Impossible

    ★★★½

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★½

  • Hotel Transylvania 2

    ★★★