Sort by
  • This Is Me…Now

  • Dune: Part Two

    ★★★★★

  • Madame Web

    ★½

  • Upgraded

    ★★★★

  • Lisa Frankenstein

    ★★★

  • Argylle

    ★★★½

  • Mean Girls

    ★★★

  • Penduko

    ★★

  • Anyone But You

    ★★★½

  • Family Switch

    ★★½

  • Wonka

    ★★★★

  • The Color Purple

    ★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★★

  • The Marvels

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • The Other Zoey

    ★★

  • Instant Daddy

    ★★½

  • Totally Killer

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Spy Kids: Armageddon

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Society of the Snow

    ★★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • American Fiction

    ★★★★½

  • A Very Good Girl

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★★½

  • Poor Things

    ★★★★★

  • NYAD

    ★★★★

  • Rustin

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Choose Love

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Bird Box Barcelona

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • The Out-Laws

    ★★

  • Secret Invasion

    ★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • May December

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • The Coronation Concert

  • The Coronation of TM King Charles III and Queen Camilla

  • Queen Charlotte: A Bridgerton Story

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Ghosted

    ★★

  • Obsession

  • Beau Is Afraid

    ★★★★