• After Yang

    ★★★★½

  • The Bakery Girl of Monceau

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • All About My Mother

    ★★★★½

  • Copshop

    ★★★

  • Introduction

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Rope

    ★★★★

  • La Jetée

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Pleasure

    ★★★

  • Mass

    ★★★½

  • Land

    ★★½

  • Nomadland

    ★★½

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★