• Antlers

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Night of the Animated Dead

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★★½

  • Death Rider in the House of Vampires

    ★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Martyrs Lane

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Superhost

    ★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • Demonic

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Lamb

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Val

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • False Positive

    ★★½

  • Werewolves Within

  • The House Next Door: Meet the Blacks 2

    ★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Seance

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★½

  • Separation

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★½

  • Deadly Illusions

    ★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • kid 90

    ★★★½

  • Cherry

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Unfollower

    ★½

  • The Little Things

    ★★

  • Wrong Turn

    ★★★

  • Batman: Soul of the Dragon

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Last Blockbuster

    ★★★★

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Monster Hunter

    ★★

  • Jiu Jitsu

    ½

  • Hillbilly Elegy

    ★★★

  • Mank

    ★★★½

  • Smiley Face Killers

  • The Craft: Legacy

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • The Empty Man

    ★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★