Sort by
  • Anyone But You

    ★★★

  • Wonka

    ★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

  • The Exorcist: Believer

    ★½

  • Foe

    ★★½

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★½

  • Saw X

    ★½

  • Dr. Cheon and the Lost Talisman

    ★★½

  • Love at First Sight

    ★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★

  • The Killer

    ★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★

  • Fingernails

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • How to Have Sex

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • A Good Person

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Afire

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Inside

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Passages

    ★★★★

  • Eileen

    ★★½

  • Theater Camp

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • Mummies

    ½

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Stutz

    ★★★★

  • Suzume

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Re/Member

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • Sanctuary

    ★★★½