Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★★½

  • Totally Killer

    ½

  • Saw X

    ★★½

  • The Creator

    ★★★½

  • Reptile

    ★½

  • Gran Turismo

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Demon 79

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • The Boogeyman

    ½

  • BEEF

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

  • Accused

    ★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Cocaine Bear

  • Knock at the Cabin

  • Rye Lane

    ★★★★

  • M3GAN

  • Talk to Me

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★★

  • Smile

  • The Good Nurse

  • The Blackening

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

  • Ticket to Paradise

  • Don't Worry Darling

  • Terrifier 2

  • Barbarian

  • Orphan: First Kill

  • Nope

  • Where the Crawdads Sing

  • Bodies Bodies Bodies

  • The Batman

  • The Requin

    ½

  • Fresh

  • Scream

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★

  • Don't Look Up

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • A Man Named Scott

    ★★★★

  • Army of Thieves

  • Eternals

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • After We Fell

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • Black Widow

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Great White

  • The Resort

  • Moxie

    ★★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★