Sort by

kamaria has logged 15 entries for films during September 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

2019
×
Edit this entry  
24
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Unbelievable

Unbelievable

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
21
The Conjuring

The Conjuring

2013
×
★★★★
Edit this entry  
17
The Silence

The Silence

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
12
White Boy Rick

White Boy Rick

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Ben Is Back

Ben Is Back

2018
×
★★½
Edit this entry  
12
Boy Erased

Boy Erased

2018
×
★★½
Edit this entry  
12
I Love You, Now Die: The Commonwealth v. Michelle Carter

I Love You, Now Die: The Commonwealth v. Michelle Carter

2019
×
★★★
Edit this entry  
12
It

It

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
11
Ma

Ma

2019
×
★★★
Edit this entry  
11
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★
Edit this entry  
08
mother!

mother!

2017
×
Read the review Edit this entry  
08
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★★
Edit this entry  
06
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry