Sort by
  • Making Cam Closer II

  • Cam Closer II

  • BLEACH

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Murmuring

  • The Viewing

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

  • The Outside

  • The Autopsy

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Muon

  • Smile

    ★★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Blonde

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Portrait of God

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Vesper

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Upright Knife

  • Lightyear

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Enys Men

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Men

    ★★★★½

  • Moloch

    ★★★½

  • Firestarter

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • RRR

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • Dark Glasses

    ★★½

  • Moonfall

    ★★½

  • Riparian

  • Something in the Dirt

    ★★★½

  • Watcher

    ★★★★

  • Resurrection

    ★★★★