Sort by
  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Poison

    ★★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★★★

  • The Swan

    ★★★★★

  • V/H/S/85

    ★★★½

  • Society of the Snow

    ★★★★★

  • American Fiction

    ★★★½

  • Green Border

    ★★★★½

  • Maestro

    ★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Carl's Date

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Close Your Eyes

    ★★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • May December

    ★★★★★

  • The Delinquents

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

  • Afire

    ★★★

  • Tótem

    ★★★★

  • Reality

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • The Eternal Memory

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Earth Mama

    ★★★★½

  • 20 Days in Mariupol

    ★★★★★

  • Birth/Rebirth

    ★★★★

  • Little Richard: I Am Everything

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Adult Swim Yule Log

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Blue's Big City Adventure

    ★★★½

  • Strange World

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Influencer

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Smile

  • V/H/S/99

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

  • Pearl

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★½