• Wolfwalkers

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Limbo

    ★★★★½

  • One Night in Miami...

    ★★★½

  • The Man Who Sold His Skin

    ★★★½

  • Pieces of a Woman

    ★★★★½

  • Quo vadis, Aida?

    ★★★★

  • Night in Paradise

    ★★★½

  • The Human Voice

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Tales from the Multiverse

  • Tenet

    ★★★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★★

  • Host

    ★★★★

  • Adapt

  • The Old Guard

    ★★★

  • Hamilton

  • Last Message

    ★½

  • Clichy-Montfermeil

  • The Lucky Ones

  • Unexpected Gift

  • Algoritmo

  • Johnny Ma

  • Casino

  • Annex

  • Voyage Au Bout De La Nuit

  • Ferosa

  • Last Call

  • Ride It Out

  • Penelope

  • Crickets

    ★★★

  • Couple Splits Up While In Lockdown LOL

  • Spaces

    ½

  • Mayroun and the Unicorn

    ½

  • Homemade

  • Coming Out

    ★★★★★

  • Athlete A

  • Twins in Paradise

  • The Letter Room

    ★★★★½

  • If Anything Happens I Love You

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • The World to Come

    ★★★½

  • Tiger and Ox

    ★★★★

  • Out

    ★★★★★

  • The Lovebirds

    ★★

  • Not Alone in Here

  • Taylor Swift City of Lover Concert

  • Scoob!

  • The Half of It

    ★★

  • A Secret Love

    ★★★½

  • MAN 2020

  • Kapaemahu

  • 12 Hour Shift

    ★★

  • Tigertail

    ★★

  • Dear Maria

  • Shadowed

  • Sol Levante

    ★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • My Octopus Teacher

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • The Weeknd: After Hours

  • All the Bright Places

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Cocoon

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Colette

    ★★★½

  • Emma.

    ★★★

  • The Present

    ★★★★

  • The Killing of Two Lovers

  • Once Upon a Time in Venezuela

    ★★★★½

  • Sylvie's Love

    ★★★½