• The Paramedic

  • Love Wedding Repeat

    ½

  • The Occupant

    ½

  • Isi & Ossi

    ½

  • Bombshell

    ★½

  • Eli

    ½

  • The Legacy of the Bones

  • The Irishman

    ★★

  • Fractured

    ½

  • In the Tall Grass

    ½

  • The Platform

    ½

  • The Laundromat

  • The Two Popes

    ½

  • Marriage Story

    ½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ½

  • Otherhood

    ½

  • A Rainy Day in New York

    ½

  • Secret Obsession

    ½

  • A Remarkable Tale

    ½

  • Always Be My Maybe

    ½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ½

  • Despite Everything

    ½

  • The Highwaymen

    ½

  • Dumbo

  • Isn't It Romantic

    ½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★

  • I Am Mother

    ★★½

  • Porno para principiantes

    ½

  • The Nun

    ½

  • The Package

    ½

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★

  • Set It Up

    ½

  • Ibiza

    ½

  • The House That Jack Built

    ★★★

  • The Kissing Booth

    ½

  • The Week Of

    ½

  • Alex Strangelove

    ½

  • The Breaker Upperers

    ½

  • Game Night

    ½

  • Annihilation

    ½

  • When We First Met

    ½

  • Proud Mary

    ½

  • Father Figures

    ½

  • Thi Mai

    ½

  • Cargo

    ½

  • mother!

    ½

  • Toc Toc

    ½

  • Naked

    ½

  • Sharknado 5: Global Swarming

    ½

  • Undercover Grandpa

    ½

  • The Villainess

    ½

  • Based on a True Story

    ½

  • War Machine

  • Good Time

    ★★★½

  • Snatched

    ½

  • The Bar

    ½

  • iBoy

    ½

  • Call Me by Your Name

    ½

  • CHiPS

  • Assassin's Creed

    ½

  • Resident Evil: The Final Chapter

    ½

  • A Cure for Wellness

    ★½

  • A Stroke of Luck

    ½

  • Black Mirror: San Junipero

    ½

  • Inferno

    ½

  • The Worthy

    ½

  • The Late Bloomer

    ½

  • The Invisible Guest

    ½

  • The Bad Batch

    ½

  • La La Land

    ½

  • Mechanic: Resurrection