• He's All That

    ★★★½

  • Date and Switch

    ★★★½

  • Tickle Monster

    ★★★★

  • Suspiria

    ★★★

  • Family Weekend

    ½

  • The Kissing Booth 3

    ★★

  • Air Bridge

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Como Hackear Seu Chefe

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★★★

  • The Last Letter From Your Lover

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★

  • F9

    ★★★½

  • The Fast and the Furious

    ★★★½

  • The Fate of the Furious

    ★★½